کودکانی که کودکی نمی‌کنند/ زندگی خانواده 5 نفره در بلوک‌های سیمانی

کاسپین24/زمستان فرا رسیده است و مدت چهار ماه هم از آغاز سال تحصیلی جاری می‌گذرد اما در یکی از مناطق شهرستان قائم‌شهر کودکانی هستند که به جای کوله درس و شادی کوله‌باری از گرسنگی و رنج را به دوش می‌کشند و در فقر زندگی می‌کنند.

ارائه تسهیلات ویژه برای آتش نشانان شهید پلاسکو/شهدای پلاسکو در کنار شهدای منا دفن می‌شوند

کاسپین24/ رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع خبرنگاران در محل حادثه پلاسکو گفت: شهدای آتش نشان این حادثه با دیگر شهیدان اتش نشانی تفاوت دارند. این شهیدان ایثارگری شان به حد نهایی رسیده است. بنابراین ما تسهیلاتی برای آنان در نظرگرفته‌ایم.

آخرین وضعیت آواربرداری در پلاسکو

کاسپین24/آواربرداری از حادثه پلاسکو در حالی وارد چهارمین روز خود شد که همچنان وضعیت زیر آوارماندگان نامشخص است.

همسان سازی حقوق بازنشستگان اتفاق مهمی برای این قشر است

کاسپین24/دبیراجرایی خانه کارگر مازندران گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را یکی از اتفاقات مهم برای  این قشر  دانست.

تخریب ضلع شرقی پلاسکو با برنامه‌ بود/ اعلام شهادت 16 آتش‌نشان

کاسپین24/حادثه پلاسکو، در حالی وارد سومین روز خود شد که امروز علاوه بر اینکه عزای عمومی اعلام شده است، رییس جمهور با حضور در منطقه از نزدیک از روند امدادرسانی به حادثه‌دیدگان را بازدید کرد.

هشدار پلیس راه درباره وضعیت راه های مازندران در هفته جاری

کاسپین24/سرپرست پلیس راه مازندران درباره وضعیت راه های استان در هفته جاری هشدار داد.

چند پلاسکو در گوشه و کنار شهرمان وجود دارد؟/پرهیز از تجمع در جلوی ایستگاه‌های آتش‌نشانی

کاسپین24/چند پلاسکوی دیگر در گوشه گوشه شهر و دیارمان وجود دارد که زنگ فرو ریختنش به صدا درآمده؟ آوارهای پلاسکو و پیکر پاک آتش‌نشانان شهید و محبوس‌شدگان شاید تلنگری است برای مسؤولان دولتی و غیردولتی تا با دیدگانی بازتر و گوش‌های شنواتر به زیرساخت‌های استان و شهر خود توجه کنند و از امروز علاج واقع کنند که فردا دیر است.

بارها درباره ایمنی "پلاسکو" هشدار داده بودیم

کاسپین24/سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزئیات بیشتر از وقوع حادثه در ساختمان پلاسکو را تشریح کرد و گفت: پیش از این عوامل آتش نشانی بارها نسبت به وضعیت ایمنی ساختمان پلاسکو هشدار داده بودند.

نجات جان جوان محمودآبادی از خودکشی/اختلافات خانوادگی علت خودکشی بود

کاسپین24/فرمانده انتظامی محمودآباد گفت: با هوشیاری مأموران انتظامی جوان 29 ساله‌ای که اقدام به خودکشی کرده بود به زندگی برگشت.

ساماندهی فعالان زمین و مسکن برای جلوگیری از حاشیه نشینی ضروری است

کاسپین24/معاون اجتماعی فرمانده انتظامی مازندران گفت: فعالان بازار زمین و مسكن و ساخت و ساز برای جلوگیری از حاشیه نشینی سامان دهی شوند.

کشف یک تن مواد مخدر

کاسپین24/فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و ۲۲۲ کیلوگرم تریاک با اجرای عملیات موفقیت‌آمیز مرزداران هنگ مرزی سراوان علیه قاچاقچیان مسلح در جنوب شرق استان کشف شد.

متهم جدید دستگیرشده در پرونده نفتی کیست؟

 کاسپین24/متهم جدید دستگیر شده در پرونده نفتی کیست؟

از چالش سه زن تا قصاصی که پررنگ نشد

کاسپین24/کارگردان فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل‌ویکم» تاکید دارد که فیلمش ظرفیت روایت قصه‌ای پر اشک و آه را داشته اما از آن گذر کرده است، همچنین می‌گوید: خیلی بی‌انصافی است که مجبوریم این فیلم را تنها 14 روز مانده به جشنواره‌ی فیلم فجر اکران کنیم.

هوای مازندران بارانی و سرد می‌شود

کاسپین24/معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه برای روز جاری انتظار داریم شاهد بارندگی، وزش باد و کاهش نسبی دمای هوا در مازندران باشیم، گفت: دریای مازندران برای روز جاری به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود.

کشته شدن یک جوان در برخورد با قطار

کاسپین24- یک جوان در اندیمشک پس از برخورد با قطار باری در اندیمشک در دم جان باخت.

کانالی در جاده تاکام که تبدیل به مرداب مرگ شد

کاسپین24/اخیراً خبر سقوط خودرو با سرنشین به داخل این کانال آب و فوت سرنشینان آن به گوش رسید که به‌دلیل غرق شدن خودرو در آب سرنشینان توانایی نجات و بیرون کشیدن خود را نداشتند.

آتش انبار پوشاک را سوزاند

کاسپین24/آتش نشان ها در حالی عملیات خود را آغاز کردند که آتش در حال سرایت به کارگاه تولید پوشاک در طبقه پایین این بنا بود.

ارائه ۱۴ میلیون خدمات قضائی توسط پلیس پیشگیری از ابتدای سال

کاسپین24/جانشین پلیس پیشگیری ناجا از ارائه حدود ۱۴میلیون خدمات قضائی در قالب اجرای احکام قضائی در ۹ ماه سال جاری به شهروندان توسط پلیس پیشگیری خبر داد.

یک امضای ساده، مرگ دو جوان را رقم زد

کاسپین24/ شب تولدش بود؛ تولد ورود به 34 سالگی. همسر، مادر، مادرزن و پدرزن و چند نفر دیگر از اقوام در خانه‌شان در طرشت تهران جمع شده بودند. همراه با شوهر دخترعمه‌اش به بالکن رفت. هر دو در حال صحبت با هم، به حفاظ سنگی بالکن تکیه داده بودند که ناگهان پایه سنگی حفاظ از جا درآمد و هر دو به پایین سقوط کردند؛ از طبقه پنجم. پسر 33 ساله در راه انتقال به بیمارستان جان باخت و فامیل 35 ساله‌اش در دم، از دنیا رفت. مقابل چشمان مادر و همسر و اقوام جان‌ باختند. این حادثه در حالی اتفاق افتاده است که برخی از سایت‌ها این خبر را با عنوان اشتباه «پایان مرگبار پارتی شبانه» منتشر کرده‌اند.

26 هزار ایرانی فاقد شناسنامه، شناسنامه‌دار شدند

کاسپین24/یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اقدامات انجام شده برای شناسنامه دار کردن شهروندان ایرانی بی‌شناسنامه گفت: با پیگیری‌های انجام شده، برای 26 هزارنفر شناسنامه صادر شده و ان‌شاءالله به زودی هیچ ایرانی بدون شناسنامه نباشد.

پنجمین جشنواره تحقیقاتی طبری و تجلیل از پژوهشگران برتر مازندران برگزار شد

کاسپین24/معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران از برگزاری پنجمین جشنواره تحقیقاتی طبری و تجلیل از پژوهشگران برتر در استان خبرداد.

صفحه1 از23