بازوبند پهلوانی را به بارگاه امام رضا(ع) تقدیم می‌کنم/استارت کارم در کشتی آزاد را در جام تختی می‌زنم/درخواست اشتغال از آقای استاندار

دی 19, 1395
بازوبند پهلوانی را به بارگاه امام رضا(ع) تقدیم می‌کنم/استارت کارم در کشتی آزاد را در جام تختی می‌زنم/درخواست اشتغال از آقای استاندار

کاسپین24/جابر صادق‌زاده قهرمان سه دوره متوالی کشتی پهلوانی ایران و دارنده بازوبند پهلوانی کشور گفت: در حال حاضر شغل و حرفه خاصی ندارم و تمام وقتم صرف تمرینات و آماده‌سازی برای مسابقات می‌شود ولی دغدغه کار و کسب درآمد خواهم داشت و خیلی دوست دارم در شهرداری مشغول شوم و با استاندار مازندران صحبت شده و امیدوارم اتفاقات خوبی رخ دهد.جابر صادق‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان قائم‌شهر، با بیان اینکه به لطف الهی و تلاش توانستم برای سومین‌بار بازوبند پهلوانی را به خود اختصاص دهم، اظهار کرد: خوشبختانه امسال اتفاقات خوبی در کشتی قائم‌شهر افتاد و این شهرستان در تمامی رده‌های سنی، قهرمان داشت.

وی افزود: مسابقات کشتی پهلوانی این دوره به میزبانی مشهد برگزار شد و توانستم با شکست احمد میرزاپور که خود اهل مشهد است و سال گذشته در مسابقات جام پهلوانی که در بلاروس برگزار شد توانست قهرمان شود، بازوبند پهلوانی را به‌دست آورم.

دارنده بازوبند پهلوانی کشور تصریح کرد: با وجود اینکه مسابقات در شهر مشهد برگزار می‌شد و حریفم در فینال از امتیاز میزبانی استفاده می‌کرد و کمی در حق من اجحاف شد ولی با لطف خداوند توانستم از عنوان خودم دفاع کنم، چراکه برای این مسابقات خیلی زحمت کشیدم.

صادق‌زاده به برنامه‌های آینده خود اشاره کرد و گفت: تصمیم گرفتم در مسابقات کشتی جام تختی شرکت کنم تا بتوانم استارت کارم را برای حضور در کشی آزاد بزنم.

وی ادامه داد: در حال حاضر شغل و حرفه خاصی ندارم و تمام وقتم صرف تمرینات و آماده‌سازی برای مسابقات می‌شود ولی دغدغه کار و کسب درآمد دارم، دوست دارم در یکی از ادارات حتی‌المقدور شهرداری مشغول شوم، با آقای استاندار هم صحبت کردم که امیدوارم اتفاقات خوبی رخ دهد.

این پهلوان قائم‌شهری با بیان اینکه به عقیده برخی از قهرمانان به‌نام کشتی، کسب عنوان پهلوانی به اندازه یک مدال المپیک ارزش دارد، تصریح کرد: در این‌سال‌ها به کشتی پهلوانی بیشتر بها داده می‌شود و فدراسیونی جدا دارد و پاداشی هم که برای پهلوانان در نظر گرفته‌اند همانند کشتی آزاد است و امیدواریم این امر موجب ترغیب بیشتر جوانان به روی‌آوری به کشتی پهلوانی شود.

صادق‌زاده در پایان گفت: نذر کردم که اگر بازوبند پهلوانی را به‌دست آوردم آن را همان‌جا به بارگاه مقدس امام رضا(ع) تقدیم کنم و آن را همراه خود نیاورم، خوشحالم که شرمنده ایشان نشدم و به‌زودی در مراسمی این کار انجام می‌شود.

به گزارش فارس، پهلوان جابر صادق‌زاده توانست در مسابقات کشتی پهلوانی که به میزبانی شهر مشهد برگزار شد با شکست حریف خود برای سومین‌بار بازوبند پهلوانی را به‌دست آورد.