نماینده مردم آمل در مجلس خبرداد

اتمام پروژه چهاربانده کردن محور هراز تا پایان سال جاری

شنبه , 28 مرداد 1396پرنیت خبر
اتمام پروژه چهاربانده کردن محور هراز تا پایان سال جاری

کاسپین24/نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: اتمام لوله گذاری گاز بخش لاریجان و چهاربانده کردن محور هراز تا پایان سال جاری صورت می گیرد.‌

به گزارش کاسپین24؛عزت الله یوسفیان ملا  شامگاه جمعه 27مردادماه در جلسه شورای ادارای بخش لاریجان با اشاره به تسریع عملیات جاده هراز افزود: عملیات راهسازی و حفر تونل در جاده هراز از 20 ماه قبل بدون تعطیلی و به طور جدی شروع شده و پیمانکاران آن شبانه روز مشغول کار هستند.

یوسفیان ملا با بیان اینکه دولت پیگیر اتمام چهار بانده کردن جاده هراز است، عنوان کرد:  به یاری خدا تا پایان امسال کار عملیات جاده هراز توسط قرارگاه خاتم الانبیا به اتمام می رسد.

وی اشاره کرد: بخش بزرگی از کار عمرانی جاده هراز به اتمام رسید و به زودی راه های اصلی تعریض شده به تونل ها ساخته شده متصل خواهد شد.

نماینده مردم آمل در مجلس عنوان کرد: وزارت راه و شهرسازی و  قرارگاه خاتم الانبیا برای 8 بانده کردن حدفاصل پردیس رودهن تا آبشار پلور و از آنجا تا آمل قراردادی منعقد، ولی تا پایان عملیات چهار بانده کردن جاده هراز جلوی احداث آزاد راه را خواهیم گرفت، چون در آزادراه ها از خودروهای عبوری عوارض دریافت می شود و این در حالی است که ما به دنبال استفاده رایگان مردم آمل از جاده هراز هستیم.

نماینده آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه پروژه ها از قبیل سد، بیمارستان، طرح هادی جاده هراز و غیره به لطف الهی در حال پیشرفت است، اعلام کرد: اکنون همه روستاهای آمل با هزینه گازرسانی 3 میلیون تومان برای هر خانوار گاز دار شده اند  و این در حالی است که هر کنتور گاز در لاریجان 5/27 میلیون تومان برای دولت هزینه بردار است، که پس از مخالفت اولیه، مجددا با وزارت نفت مذاکره کرده و موافقت وزیر نفت برای پرداخت هزینه لوله گذاری و انتقال گاز به لاریجان اخذ شده است.

وی تصریح کرد: با پیگیری هایی به عمل آمده، برای تسریع پروژه گاز لاریجان، تسهیلات کم بهره به شرکت گاز، در مرحله اول 44 میلیارد تومان از بانک ملی و20میلیاردتومان از بانک تجارت واریز شد.

نماینده مردم آمل در مجلس عنوان کرد: با قراری که گذاشته شد هم اکنون منطقه لاریجان به عنوان منطقه سردسیر شناخته شده و هزینه گاز مصرفی نسبت به شهر آمل متفاوت خواهد شد و در واقع یک پنجم آن دریافت و تا پایان سال لوله گذاری گاز در منطقه لاریجان نیز به اتمام خواهد رسید.

وی درباره تعریض خیابان امام رضا آمل که جزو خواسته های بحق مردم منطقه است، عنوان کرد: با موافقت دکتر نوبت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعتبار 400 میلیارد ریال برای تعریض این خیابان اختصاص پیدا کرده است که امیدواریم شورای جدید شهر آمل در این زمینه پیگیری داشته باشد./ایسنا

آخرین اخبار

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم

پایان چرت زمستانی آقای معاون استاندار!

خداحافظی با صنعت قدیمی مازندران/ چرم سازان لوله ساز می شوند

ردپای نور چشمی‌ها در حیاط خلوت «شرکت‌های کشت و صنعت کارون»

بازنشستگان باید از سیستم خارج شوند

دانشگاه ها موتورهای رشد اقتصادی جوامع

۴۰ سال اقتدارملی با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن