صدرنشین لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در ساری زمینگیر شد

یکشنبه , 26 شهریور 1396پرنیت خبر
 صدرنشین لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در ساری زمینگیر شد

کاسپین24/ تیم مدعی دریانوردان پارس جنوبی بوشهر پس از 17 بازی بدون شکست ویکته تازی در صدرجدول رده بندی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور، شنبه شب برابر میزبان رده دومی خود تیم شهریار ساری متحمل نخستین شکست این فصل شد.‌

به گزارش کاسپین24؛ در هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور تیم های دریانوردان پارس جنوبی بوشهر وشهریار ساری تیم های صدرنشین و دوم جدول رده بندی این مسابقات در مجموعه ورزشی داراب ساری به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم میزبان موفق شد حریف مدعی ومتمول خود را در ضربات پنالتی با نتیجه نزدیک 8بر 7 شکست دهد.
هرچند در این دیدار جذاب و تماشایی در ابتدا شاگردان ' افشین امیدی' در تیم شهریار ساری پر اشتباه ظاهر شدند و دو گل در نیمه نخست دریافت کردند و تا حدودی تماشاگران پرشمار ساروی را نا امید کردند، اما در نیمه دوم و روی درخشش بی نظیر 'محمد مرادی' موفق شدند 2 گل وارد دروازه حریف قدرتمند خود کنند و بازی را با تساوی عوض کنند.
اما این پایان کار نبود و نداشتن آرامش و اشتباهات پی در پی خطوط دفاعی در دفع توپ های ریباندی سبب شد تا شهریارساری با وجود عکس العمل های خوب 'پیمان حسینی' دروازه بان ملی پوش خود، روی ریباند دو بار دیگر دروازه اش باز شود تا جنوبی ها در نیمه دوم با نتیجه 4 بر 2 از میزبان خودشان پیش بیافتند.
اما در نیمه سوم شرایط به کلی تغییر کرد و فشار بیش از حد هواداران و اشتباهات مکرر داوری تا حدودی جو را به نفع شهریارساری تغییر داد و از طرفی درخشش خیره کننده 'محمد مرادی' در این نیمه ، دوباره امیدها را در دل هوداران متعصب این تیم در ورزشگاه زنده کرد.
مرادی باز هم درخشید و موفق شد هت تریک کند و گل سوم خودش در ابتدای نیمه به ثمر رساند تا اختلاف کمتر شود.
در ادامه باز هم درخشش و دفع توپ های پیمان حسینی کارساز نشد و اشتباهات مکرر در دفع توپ های ریباندی کار دست شهریار داد این تیم گل پنجم را هم به مانند گل های قبلی به سادگی هرچه تمام تر دریافت کرد هرچند گل تیاگو بازیکن تیم ساری روحیه و انگیزه را به ورزشگاه بازگرداند و در نهایت مرادی شب فوق العاده خودش را تکمیل کرد و موفق شد با به ثمر رساندن گل تساوی در واپسین دقایق بازی این دیدار را به وقت اضافه بکشاند.
در وقت های اضافه 2تیم موفق به گلزنی نشدند و در نهایت در ضربات پنالتی این شهریار بود که موفق شد روی درخشش 'پیمان حسینی' وبا نتیجه 8بر 7 پیروز شود و درعین حال نخستین شکست این فصل را به تیم پارس جنوبی بوشهر صدرنشین لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور تحمیل کند.
تیم دریانوردان پارس جنوبی بوشهر با وجود این شکست با 45 امتیاز همچنان در صدرجدول رده بندی این مسابقات باقی ماند و تیم شهریار ساری با کسب 3 امتیاز ارزشمند خانگی 41 امتیازی شد و با توجه به یک بازی عقب افتاده ای که دارد امیدوار است تا با کسب امتیازات لازم اختلاف امتیازش را با صدرنشین به یک امتیاز برساند.
لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با حضور 10 تیم درحال برگزاری است./ ایرنا

آخرین اخبار

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم

پایان چرت زمستانی آقای معاون استاندار!

خداحافظی با صنعت قدیمی مازندران/ چرم سازان لوله ساز می شوند

ردپای نور چشمی‌ها در حیاط خلوت «شرکت‌های کشت و صنعت کارون»

بازنشستگان باید از سیستم خارج شوند

دانشگاه ها موتورهای رشد اقتصادی جوامع

۴۰ سال اقتدارملی با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن