تارتار:

فکر نمی‌کردیم در هفته ششم صدرنشین باشیم

چهارشنبه , 29 شهریور 1396پرنیت خبر
فکر نمی‌کردیم در هفته ششم صدرنشین باشیم

کاسپین24/ سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:خودمان هم فکر نمی‌کردیم در هفته ششم صدرنشین باشیم و برای بقا در لیگ برتر وارد مسابقات شدیم.‌

به گزارش کاسپین24؛مهدی تارتار در مورد پیروزی برابر استقلال تهران اظهار داشت: در بازی با استقلال برای برد به میدان رفتیم. بازیکنانم را به خوبی توجیه کرده بودم و با این هدف که خیلی زود به گل برسیم پا به زمین گذاشتیم.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم ادامه داد: شاید در نیمه اول کمی از اهداف‌مان فاصله گرفتیم. ولی رفته رفته به آنچه می‌خواستیم رسیدیم و برنده از زمین خارج شدیم اما نباید از این نکته غافل شد که اصلا بازی راحتی نبود و ما به سختی و با تلاش زیاد و برنامه ریزی استقلال را در خانه شکست دادیم.

وی به وضعیت بحرانی منصوریان در این بازی اشاره کرد و گفت: بدون شک موقعیت منصوریان به بازی با ما مربوط نمی‌شود و با توجه به کل لیگ است. اما امیدوارم او برکنار نشود و خود را در همین تیم احیا کند.

تارتار در خصوص هواداران تیم پارس جنوبی گفت: هواداران خوبی داریم و امیدوارم این حمایت تا روز آخر لیگ ادامه داشته باشد. البته نتایج ما هم آنها را شگفت زده کرده است. هرچند خودمان هم فکر نمی‌کردیم در هفته ششم صدرنشین باشیم و برای بقا در لیگ برتر وارد مسابقات شدیم اما ظاهرا می‌توانیم اهداف بزرگ‌تری هم داشته باشیم. هر چند هنوز برای قضاوت خیلی زود است.
 
سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم در مورد بازی این هفته تیمش مقابل سایپا هم خاطرنشان کرد: سایپا یکی از تیم‌های خوب این فصل است و خودمان هم می‌دانیم کار سختی در تهران داریم. ما صدرنشین هستیم و سایپا هم در بالای جدول قرار دارد و همین هم کار ما را دشوار و دشوارتر می‌کند.
 
وی افزود: الان شرایط طوری شده که توقع از تیم ما بالا رفته و همه انتظار دارند که ما در تمام بازی‌ها موفق باشیم اما همیشه هم اینطور نیست که ما بدون درد سر برنده شویم و همه تیم‌ها را شکست بدهیم./میزان

آخرین اخبار

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم

پایان چرت زمستانی آقای معاون استاندار!

خداحافظی با صنعت قدیمی مازندران/ چرم سازان لوله ساز می شوند

ردپای نور چشمی‌ها در حیاط خلوت «شرکت‌های کشت و صنعت کارون»

بازنشستگان باید از سیستم خارج شوند

دانشگاه ها موتورهای رشد اقتصادی جوامع

۴۰ سال اقتدارملی با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن