سایه منفعت طلبان بر سر جامعه خبرنگار و رسانه آمل

دوشنبه , 17 مهر 1396پرنیت خبر
سایه منفعت طلبان بر سر جامعه خبرنگار و رسانه آمل

کاسپین24/سایه منفعت طلبان بر سر جامعه خبرنگار و رسانه آمل.‌

 به گزارش کاسپین24 از آمل؛در حالی که می رفت با احیای انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان آمل گام های موثری در راستای حمایت از حقوق خبرنگاران شهرستان برداشته شود، دخالت های برخی افراد با همدستی برخی مدیران رسانه ها برای دستیابی به پست در مناصب شهری و شهرستانی از چند سال پیش تاکنون این انجمن را از رسیدن به اهداف خود و حمایت از جامعه خبری ناکام گذاشت.
در حالی پروژه عبور از رئیس انجمن صنفی خبرنگاران آمل در روزهای اخیر رقم خورده است که اعتراض اعضای انجمن صنفی خبرنگاران آمل به شیوه رفتار اعضای هیئت مدیره عرصه را بر جولان دهی این افراد تنگ کرده است.
انتخابات دو سال گذشته انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان آمل که با دخالت و مهره چینی یکی از روسای ادارات شهرستان آمل به نفع دوستان این مدیر صورت گرفت،نارضایتی های بعدی اصحاب رسانه آمل را به دنبال داشت.
عدم وجود عملکرد مناسب از اعضای هیئت مدیره و نیز  سواستفاده از عضویت در هیئت مدیره انجمن در انتخابات مجلس و شورای شهر نارضایتی خبرنگاران عضو انجمن را در پی داشته است،اما این اعضای صبور و نجیب چشم بر همه تخلفات بسته بودند تا جامعه خبر شهرستان دستخوش مسائل حاشیه ای نشود.
حال نیز برخی اعضا،با ترکیب جدید هیات مدیره شورای شهر در سر سودای مدیرعاملی سازمان های شهرداری را دارند تا ناکامی پست گرفتن در دوره گذشته را جبران کنند. اینکه اعضای شورای شهر و شهرداری نباید به نیروهای خارج از شهرداری در پست دادن و واگذاری امور مهم شهری دقت داشته و از نیروهای متخصص درون سازمانی برای پست ها و مناصب مهمی چون مدیرعاملی استفاده کند بر همه پوشیده نیست.
اما بازی جدید #برخی_اعضای_شورای_شهر برای استفاده از جایگاه ریاست انجمن صنفی برای تحت تاثیرقرار دادن افکار اعضای شورا و مدیران شهرداری و شهردار آینده لطمه جبران ناپذیری به این انجمن وارد کرده است.
افرادی که در توهین و تخریب ایام انتخابات و مجلس ید طولانی دارند این بار در قامت و رویای ریاست انجمن صنفی خبرنگاران به دنبال رسیدن به مطامع خود هستند.
از سویی این افراد که با تخریب های ایام انتخابات شکستی دیگر تجربه می کنند و می خواهند در قامت رئیس انجمن صنفی خبرنگاران کار توهین و افترای خود را توجیه کرده و به وجهه عمومی خبرنگاران آمل لطمه بزنند و از این عنوان استفاده کنند.
به گزارش کاسپین24؛جامعه خبرنگاری آمل در برابر جریان های پشت پرده برای رسیدن به ریاست انجمن ایستاده و اجازه نخواهد داد که این جامعه به مطامع فردی آلوده شود.
برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی خبرنگاران آمل برای روشن شدن تکلیف تخلفات هیات مدیره و تفحص بازرس انجمن خواسته ای است که برخی از اعضای انجمن و #نعمت الله قربانی در  نامه ای به ریاست اداره کار آمل آن را درخواست کرده اند

آخرین اخبار

مجازات دروغگویی خواستگار در رابطه با تجرد چیست؟

ابعاد حقوقی آثار تحصیل تابعیت ایران

2 دختر نوجوان به علت تداوم و افراط در بازی‌های سایبری، خودکشی کردند

ایستادگی قاطعانه قوه قضاییه در مقابل فضاسازی‌های رسانه‌ای

پایان نوستالژی باغ ایرانی در بهشهر

انتخاب شهردار قائم شهر تا پایان هفته جاری / 16 گزینه روی میز است

ازدواج سفید، به نام آزادی به کام هرزگی

خرید کالای قاچاق به اقتصادملی آسیب وارد می کند

سیمای مازندران پس از یک‌سال که هیچ پس از چهار سال هم تغییر نکرد

آغاز ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره بسیج و رسانه مازندران

عشق با دانش متمم می شود/هرکه عاشق شد معلم می شود

اینجا زندگی جریان دارد...

روشن دلی که صدایش جادو می کند!

محیط بانان حافظان عرصه محیط زیست

سرنوشت نامعلوم مرکبات مازندران در زمستان امسال /تولید مازاد بلای جان باغداران

خودشکنی مهمترین ویژگی یک خطیب جمعه/لزوم تشکیل هئیت امنا برای نگهداری از میراث ماندگار فرهنگی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد عضو کمیته داوران کنگره بین المللی شد

منع عرضه قلیان در اماکن عمومی

راه های رسیدن به وزن ایده آل

اظهارات مردمی و مسؤولان درباره حکم تخلیه یک روستا در آمل