سایه منفعت طلبان بر سر جامعه خبرنگار و رسانه آمل

دوشنبه , 17 مهر 1396پرنیت خبر
سایه منفعت طلبان بر سر جامعه خبرنگار و رسانه آمل

کاسپین24/سایه منفعت طلبان بر سر جامعه خبرنگار و رسانه آمل.‌

 به گزارش کاسپین24 از آمل؛در حالی که می رفت با احیای انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان آمل گام های موثری در راستای حمایت از حقوق خبرنگاران شهرستان برداشته شود، دخالت های برخی افراد با همدستی برخی مدیران رسانه ها برای دستیابی به پست در مناصب شهری و شهرستانی از چند سال پیش تاکنون این انجمن را از رسیدن به اهداف خود و حمایت از جامعه خبری ناکام گذاشت.
در حالی پروژه عبور از رئیس انجمن صنفی خبرنگاران آمل در روزهای اخیر رقم خورده است که اعتراض اعضای انجمن صنفی خبرنگاران آمل به شیوه رفتار اعضای هیئت مدیره عرصه را بر جولان دهی این افراد تنگ کرده است.
انتخابات دو سال گذشته انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان آمل که با دخالت و مهره چینی یکی از روسای ادارات شهرستان آمل به نفع دوستان این مدیر صورت گرفت،نارضایتی های بعدی اصحاب رسانه آمل را به دنبال داشت.
عدم وجود عملکرد مناسب از اعضای هیئت مدیره و نیز  سواستفاده از عضویت در هیئت مدیره انجمن در انتخابات مجلس و شورای شهر نارضایتی خبرنگاران عضو انجمن را در پی داشته است،اما این اعضای صبور و نجیب چشم بر همه تخلفات بسته بودند تا جامعه خبر شهرستان دستخوش مسائل حاشیه ای نشود.
حال نیز برخی اعضا،با ترکیب جدید هیات مدیره شورای شهر در سر سودای مدیرعاملی سازمان های شهرداری را دارند تا ناکامی پست گرفتن در دوره گذشته را جبران کنند. اینکه اعضای شورای شهر و شهرداری نباید به نیروهای خارج از شهرداری در پست دادن و واگذاری امور مهم شهری دقت داشته و از نیروهای متخصص درون سازمانی برای پست ها و مناصب مهمی چون مدیرعاملی استفاده کند بر همه پوشیده نیست.
اما بازی جدید #برخی_اعضای_شورای_شهر برای استفاده از جایگاه ریاست انجمن صنفی برای تحت تاثیرقرار دادن افکار اعضای شورا و مدیران شهرداری و شهردار آینده لطمه جبران ناپذیری به این انجمن وارد کرده است.
افرادی که در توهین و تخریب ایام انتخابات و مجلس ید طولانی دارند این بار در قامت و رویای ریاست انجمن صنفی خبرنگاران به دنبال رسیدن به مطامع خود هستند.
از سویی این افراد که با تخریب های ایام انتخابات شکستی دیگر تجربه می کنند و می خواهند در قامت رئیس انجمن صنفی خبرنگاران کار توهین و افترای خود را توجیه کرده و به وجهه عمومی خبرنگاران آمل لطمه بزنند و از این عنوان استفاده کنند.
به گزارش کاسپین24؛جامعه خبرنگاری آمل در برابر جریان های پشت پرده برای رسیدن به ریاست انجمن ایستاده و اجازه نخواهد داد که این جامعه به مطامع فردی آلوده شود.
برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی خبرنگاران آمل برای روشن شدن تکلیف تخلفات هیات مدیره و تفحص بازرس انجمن خواسته ای است که برخی از اعضای انجمن و #نعمت الله قربانی در  نامه ای به ریاست اداره کار آمل آن را درخواست کرده اند

آخرین اخبار

ارسال 4 هزار و 632 اثر به جشنواره ملی شعر نیما

مربی کروات جای نکونام را گرفت

خودتقدیری مدیران

آزادسازی 200 هکتار از اراضی ملی در مازندران

کشورهای غربی چراغ جادوی جوانان نخبه

حکایت زنانی که مردانه زندگی می‌گذرانند

چرا صدای مسؤولان و نمایندگان درنمی‌آید؟

از حساب و کتاب کارفرما تا صورت‌های سرخ‌شده کارگران

دستگیری کلاهبردار یک میلیارد ریالی در نور

وصیت به مال غیر به چه دلایلی باطل است؟

وظایف و اختیارات روزنامه رسمی طبق قانون چیست؟

شناسایی خانه تیمی و دستگیری ۳ نفر از مرتبطان یکی از گروهک‌های ضدانقلاب

وزیر اطلاعات قول داده دانشجویان بازداشتی قبل از شروع امتحانات آزاد شوند

موسسات حفاظتی و مراقبتی یکی از راهبرد های اصلی ارتقای امنیت عمومی

پلمب 44 واحد کارگاهی ناایمن در مازندران

مازندران می تواند بزرگترین صادرکننده نهال کشور باشد

فرمانداران جدید 3 شهرستان در مازندران معرفی شدند

خارج کردن باند استریل پس از 10 سال از بدن بیمار

اگر مسئولان ضعف‌ها را برطرف کنند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

موضوع محرمانگی در پیام رسان‌ها از بین رفته