گزارش از پشت پرده پروژه تخریب قوه قضائیه

سلطنت طلب‌ها مرز‌های توهم را کیلومتر‌ها جابجا کردند

سه شنبه , 18 مهر 1396پرنیت خبر
سلطنت طلب‌ها مرز‌های توهم را کیلومتر‌ها جابجا کردند

کاسپین24/ طی چند روز اخیر ضد انقلاب خارج نشین و برخی اذناب و عوامل آن‌ها در داخل موج جدید و همه جانبه‌ای از حمله به مسئولان عالی قوه قضائیه را در دستور کار خود قرار داده‌اند.‌

به گزارش کاسپین24؛طی چند روز اخیر ضد انقلاب خارج نشین و برخی اذناب و عوامل آن‌ها در داخل، موج جدید و همه جانبه‌ای از حمله به مسئولان عالی قوه قضائیه را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

یک کانال به اصطلاح خبری ضد انقلاب، طلایه دار حمله به قوه قضائیه شده است و سایر عوامل این پروپاگاندای رسانه‌ای هر یک با توجه به تعریف نقش‌شان مشغول ایفای نقش در پازل سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی غربی و عبری هستند.

در جدیدترین اقدام صورت گرفته از سوی ضد انقلاب خارج نشین، صبح دیروز کانال وابسته به لابی‌های قدرت و ثروت موساد، میت و آل سعود، صدایی مغشوش و بدون شناسنامه را روی کانال خروجی خود فرستاد و ادعایی بی سند را در فضای مجازی پراکند. بنابراین گزارش؛ البته حتما انتشار یک فایل جعلی در رسانه‌ای که به نام جاعل نیوز شهره شده است ارزش پرداختن ندارد، ولی نکته قابل تاملی که بیش از پیش در این بین روشن شده است ارتباط غیرقابل انکار آن با گروهک‌های تروریستی پس از انتشار این فایل صوتی است.

یک جستجوی ساده در فضای مجازی نشان می‌دهد آمدنیوز در ادامه پروژه تخریب قوه قضائیه از روی دست عناصر یک گروهک تروریستی سلطنت طلب منبع دست دومی از ادعای عده‌ای در گل مانده سلطنت طلب بوده است؛ یعنی خط و محتوا را از انجا گرفته است.

قضیه از این قرار است که گروهک تروریستی انجمن پادشاهی یا همان تندر، چهار روز پیش با انتشار صوتی ۱۰ ثانیه‌ای مدعی ثبت و ضبط این مکالمه می‌شود.

تروریست‌های سلطنت طلب با انتشار این صوت در تاریخ ۱۴ مهر ماه ۱۳۹۶ مرز‌های جعل و توهم را کیلومتر‌ها جابجا کرده و مدعی در اختیار داشتن یک صوت مهم شدند. کانال امدنیوز، اما در این بین برای اینکه از قافله همکیشان خود عقب نماند صبح دیروز یکبار دیگر این صوت را بدون آوردن نقل از تروریست‌های سلطنت طلب روی خروجی خود قرار داد تا پشت پرده کانال سعودی آمدنیوز و مرتبطان آن بیش از پیش نمایان و آشکار شود.

کانال همکار آمدنیوز در پروژه تخریب مسئولان عالی قضایی که با اسم رادیو تندر در فضای مجازی در حال فعالیت است متعلق به تروریست‌هایی با سوابق مشخص زیر است.

گروهک تروریستی انجمن پادشاهی (تندر) که تحت حمایت دولت آمریکا، اقدامات گسترده‌ای جهت ترور و کشتار مردم مسلمان ایران انجام داده است از جمله در اوج عملکرد خود در سال ۱۳۸۸ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- اقدام تخریبی در حرم امام خمینی (ره)

۲- تلاش برای عملیات تروریستی شیمیایی و میکروبی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

۳- عملیات تروریستی در کنسولگری روسیه در رشت

۴- تلاش جهت انفجار مخازن و خطوط انتقال نفت در بندر گناوه

۵- تلاش جهت بمب‌گذاری در حرم حضرت معصومه (س) و مجلس شورای اسلامی

۶- انفجار در مقابل منزل امام جمعه نهاوند

۷- بمب‌گذاری در حسینیه رهپویان وصال در شیراز در سال ۱۳۸۷

و برخی اقدامات دیگر در ارتباط مستقیم با موساد و تحت هدایت و آموزش آنان را در کارنامه خود دارد.

فعالیت‌های ناشیانه و ناکارآمد آن روز‌های گروه تروریستی تندر، نشان از اضمحلال گسترده و عدم وجود ایده در عوامل ضد انقلاب می‌داد که این خود بیانگر قدرت جمهوری اسلامی و بازتاب حضور گسترده مردم در عرصه‌های مختلف دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارکان آن می‌باشد و حالا همان اقدامات را با پوشش جدید سعی دارند بازتولید کنند.

گردانندگان متوهم و جاعل کانال آمدنیوز با دستور کار مشخص و برادر خواندگی کانال همراستای خود در تی وی، بد نیست به این سئوال‌ها پاسخ دهند که نقش و ارتباط آن‌ها با تروریست‌های سلطنت طلب با اسم و نام مشخص تندر چیست؟ رابط بین آمدنیوز و انجمن تروریستی پادشاهی چه کسی است؟ جلسات هماهنگی این دو گروه همراستا در کجا و با چه دستور کاری تشکیل می‌شود؟

زنجیره همکاری کثیف گروهک تروریستی تندر، آمد نیوز، سحام نیوز، درتی وی، امروز بیش از پیش در قالب یک شبکه ضد ایرانی عیان شده است.

آخرین اخبار

مجازات دروغگویی خواستگار در رابطه با تجرد چیست؟

ابعاد حقوقی آثار تحصیل تابعیت ایران

2 دختر نوجوان به علت تداوم و افراط در بازی‌های سایبری، خودکشی کردند

ایستادگی قاطعانه قوه قضاییه در مقابل فضاسازی‌های رسانه‌ای

پایان نوستالژی باغ ایرانی در بهشهر

انتخاب شهردار قائم شهر تا پایان هفته جاری / 16 گزینه روی میز است

ازدواج سفید، به نام آزادی به کام هرزگی

خرید کالای قاچاق به اقتصادملی آسیب وارد می کند

سیمای مازندران پس از یک‌سال که هیچ پس از چهار سال هم تغییر نکرد

آغاز ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره بسیج و رسانه مازندران

عشق با دانش متمم می شود/هرکه عاشق شد معلم می شود

اینجا زندگی جریان دارد...

روشن دلی که صدایش جادو می کند!

محیط بانان حافظان عرصه محیط زیست

سرنوشت نامعلوم مرکبات مازندران در زمستان امسال /تولید مازاد بلای جان باغداران

خودشکنی مهمترین ویژگی یک خطیب جمعه/لزوم تشکیل هئیت امنا برای نگهداری از میراث ماندگار فرهنگی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد عضو کمیته داوران کنگره بین المللی شد

منع عرضه قلیان در اماکن عمومی

راه های رسیدن به وزن ایده آل

اظهارات مردمی و مسؤولان درباره حکم تخلیه یک روستا در آمل