نماینده مردم بابل در مجلس:

مشکلات مردم با پُز روشنفکری حل نمی‌شود

سه شنبه , 14 آذر 1396پرنیت خبر
مشکلات مردم با پُز روشنفکری حل نمی‌شود

کاسپین24/نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل مردم با لفاظی‌های زیبا و پُز روشنفکری حل نمی‌شود بلکه باید همه مسؤولان میز کار خود را در میان مردم ببرند تا گره‌ای از مشکلات آنها برطرف شود.‌

به گزارش کاسپین24؛حسین نیازآذری، اظهار کرد: خدمت‌گزاری به مردم شاگردی درس‌های پیامبر(ص) و وظیفه مسؤولان است و هر فرصتی که برای خدمت‌گزاری فراهم می‌شود باید آن را ارج گذاشت.

وی بیان کرد: با توجه به تجربه موفق برنامه ملاقات مردمی میز خدمت در مرکز شهرستان با هدف پیگیری مشکلات مردم میز‌خدمت را در مراکز بخش‌های شهرستان بابل مستقر می‌کنیم.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مشکل مردم با لفاظی‌های زیبا و پُز روشنفکری حل نمی‌شود بلکه باید همه مسؤولان میز کار خود را در میان مردم ببرند تا گره‌ای از مشکلات آنها برطرف شود.

این مسؤول با اشاره به اینکه خدمت به مردم روزی مسؤولان است و هرکسی توان دارد باید بدون منت و ریا برای مردم قدمی بر دارد، اضافه کرد: مشکلات مردم در گرو همکاری همه مسؤولان قابل حل است.

نیازآذری یادآور شد: هرچند وظیفه اصلی نماینده مجلس قانون‌گذاری و نظارت بر اجرای قانون و دستگاه‌های اجرایی است اما مردم از نماینده خود انتظار دارند پیگیر مشکلات و مطالبات‌شان باشد به همین دلیل با برگزاری برنامه‌های ملاقات مردمی سعی می‌شود قدری از مشکلات مردم را کاهش دهیم.

وی با تأکید بر اینکه هدف از برگزاری برنامه ملاقات مردمی با عنوان میز خدمت به‌مناسبت روز مجلس ، ملاقات چهره به چهره مردم و مسؤولان است، خاطرنشان کرد: امکان اینکه همه مردم به مرکز استان بروند تا با مدیران استانی ملاقات کنند برای مردم پر‌هزینه است و مقدور نیست لذا با همکاری دستگاه‌های اجرایی تمهیداتی اندیشیده شده تا جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از نزدیک مشکلات مردم را رسیدگی کنند و از این بابت از مسؤولان اجرایی قدردانی می‌کنم.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان گفت:  برنامه ملاقات مردمی میز خدمت که روز گذشته با حضور جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن آزادی بابل برگزار شد مشکلات جمع کثیری از مراجعان رسیدگی و بررسی شد و مردم از بابت این برنامه ابراز رضایت کردند.

 

 

لینک خبر

آخرین اخبار

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم

پایان چرت زمستانی آقای معاون استاندار!

خداحافظی با صنعت قدیمی مازندران/ چرم سازان لوله ساز می شوند

ردپای نور چشمی‌ها در حیاط خلوت «شرکت‌های کشت و صنعت کارون»

بازنشستگان باید از سیستم خارج شوند

دانشگاه ها موتورهای رشد اقتصادی جوامع

۴۰ سال اقتدارملی با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن