استاندار مازندران:

موافق احداث کمربندی در شهرهای گردشگری نیستم

سه شنبه , 21 آذر 1396پرنیت خبر
موافق احداث کمربندی در شهرهای گردشگری نیستم

کاسپین24/استاندار مازندران با بیان اینکه کمربندی باعث عبور و فرار گردشگر می‌شود، گفت: با احداث کمربندی در شهرهای گردشگری موافق نیستم، بلکه باید تلاش شود تا گردشگر را جذب کنیم.‌

به گزارش کاسپین24؛محمد اسلامی با اشاره به اینکه در دولت در مسیر گذار به سر می‌بریم، گفت: نکته کلیدی و مهم این است که دولت تصدی‌گری نداشته و نقش نظارتی خود را حفظ کند.

وی اظهار کرد: مردم مازندران در انقلاب، دفاع مقدس و همه زمینه‌ها نقش مهم ایفا کردند و همچنین در انتخابات نیز حضور پرشور داشتند که این را نمی‌توان بدون پاسخ گذاشت.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم بی‌اعتمادی به نظام ایجاد شود، تصریح کرد: سلامت اداری بسیار مهم است و باید به آن توجه ویژه داشت و نسبت به مطالبات مردم باید پاسخگو بود.

این مسؤول با بیان اینکه نظام ما برگرفته از دین الهی است، خاطر‌‌نشان کرد: طبق دین و آیین الهی باید خدمتگزار بی‌منت برای مردم باشیم تا کارآمدی نظام را افزایش دهیم.

اسلامی با اشاره به طبیعت زشت ایجاد شده ناشی از زباله، تاکید کرد: باید تصویر زشت از طبیعت را پاکسازی کنیم و با جذب سرما‌یه‌گذار در جهت جمع‌آوری زباله گام برداشته تا به صورت فرهنگ نهادینه گردد.

وی با تاکید بر اینکه باید از خود چهره متفاوتی نشان داده و نسبت به محیط اطراف حساس باشیم، گفت: به عنوان استاندار اجازه نمی‌دهم کسی نسبت پروژه‌هایی که مربوط به سلامت جامعه است همچون فاضلاب شهری و پروژه‌های محیط زیستی تعلل کند بلکه برای سلامت مردم و جامعه باید تلاش شود تا  با یکپارچگی و انسجام پروژه‌ها را به اتمام برسانیم.

استاندار مازندران تاکید کرد: رامسر متعلق به خود و یا استان نیست بلکه به مردم تمام دنیا تعلق دارد و باید با گردشگری مدیریت شده ادامه دهیم.

اسلامی با اشاره به پیگیری موضوع فرودگاه گفت: باید بتوانیم تور‌های مسافرتی را به صورت حمل و نقل ترکیبی مدیریت کنیم که ابتدا باید زیرساخت‌ها را توسعه داده و بخش صنایع دستی، بوم‌گردی و صنایع دستی را گسترش دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وجود تفکر استخدام و کار اداری اشاره کرد و افزود: امروزه باید با حمایت حلقه‌های مفقوده سیستم‌های اشتغالزایی را ایجاد کنیم تا مردم خود شرکت‌هایی را تشکیل دهند و نیرو‌های تحصیل کرده فعالیت خود را آغاز کنند.

استاندار مازندران با اشاره به گردشگرپذیر بودن رامسر، گفت: این شهرستان را نباید شهر صنعتی و پر هیاهو دانست، بلکه با ایجاد فضاها و ایجاد امکانات سعی شور گردشگران را جذب کرده و ماندگار کرد.

این مسؤول به ساخت مرکز اجلاس و کنفرانس‌های بین‌المللی اشاره کرد که شاهد برگزاری اجلاس مهم در رامسر باشیم و با جذب سرمایه‌گذار شاهد ساخت بیمارستان با حضور پزشکان فوق‌تخصص باشیم.

اسلامی تاکید کرد: باید فعالیت‌ها و امکانات متناسب با محیط و منطقه را شناسایی و تقویت کرد و با کاهش مشکلات برای سرمایه‌گذار شاهد پیشرفت رامسر باشیم.

وی با بیان اینکه کمربندی باعث عبور و فرار گردشگر می‌شود، گفت: با احداث کمربندی در شهرهای گردشگری  موافق نیستم، بلکه باید تلاش شود تا گردشگر را جذب کنیم.

 

 

لینک خبر

آخرین اخبار

سینا قربانی گفت:رسالتم با رویه این شورای شهر در تضاد است/عده ای فقط به فکر لابی هستند

موضوع اتصال متروی تهران به آمل به صورت جدی پیگیری می شود

شتاب مدیران برای شکایت از رسانه‌ها/جهاد دانشگاهی بی برنامه مدعی شد!

تکرار تلخ چه‌کنم چه‌کنم‌های باغداران در زمان فروش

اشرافی‌گری ارتجاع و حرکات ضدانقلابی است

عبدالله رضیان رئیس جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم