فرمانده انتظامی نوشهر خبر داد:

4 واحد صنفی در نوشهر به دلیل عرضه موادمحترقه پلمپ شدند

یکشنبه , 22 اسفند 1395پرنیت خبر
 4 واحد صنفی در نوشهر به دلیل عرضه موادمحترقه پلمپ شدند

کاسپین24/فرمانده انتظامی نوشهر گفت: چهار واحد صنفی در نوشهر به دلیل عرضه موادمحترقه پلمپ شدند.‌

به گزارش کاسپین24 به نقل از ایسنا؛ شعبان مهری در جمع رسانه های گروهی نوشهر با بیان اینکه همه تلاش نیروی انتظامی تأمین امنیت شهروندان و پاسداری از خون شهدا است، اظهار کرد: امنیت تولید اجتماعی است و تمامی آحاد مردم و ادارات به اندازه توان خود در تولید امنیت مسئول هستند.

وی با اشاره به اینکه در دو هفته اخیر یگان‌های نیروی انتظامی در خصوص مواد محترقه چهارشنبه‌سوری وارد عمل شدند، گفت: با تلاش پرسنل نیروی انتظامی 66 درصد کشفیات مواد محترقه در نوشهر اتفاق افتاد و چهار مغازه نیز که در این رابطه دخیل بودند  پلمپ شدند و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی نوشهر تصریح کرد: کلاس‌های آگاه‌سازی در مدارس و مساجد با حضور اولیا و خانواده‌ها برگزار شد و معضل خانمان سوز مواد مخدر در این کلاس ها تشریح شد.

مهری با اشاره به نصب بنرهای هشدار دهنده و آگاه‌سازی در زمینه  چهارشنبه‌سوری در سطح شهر، گفت: افرادی که مواد محترقه و آتش‌زا بکار گیرند برابر قانون به شلاق، حبس و جریمه نقدی مجازات می‌شوند و البته متخلفان چهارشنبه‌سوری تا پایان نوروز در بازداشت پلیس باقی می مانند.

وی از آغاز به کار قرارگاه نوروزی نیروی انتظامی  از 26 اسفند خبر داد و یادآور شد: سه ایستگاه پلیس نیز در مناطق «کپورچال»،«سیترا» و «سی‌سنگان» استقرار می یابند.

این مسئول با اشاره به آماده باش کامل نیروها در ایام چهارشنبه‌سوری، اظهار کرد: سرقت از خودروها و منازل بیشترین چالش ما در ایام نوروز است و در این خصوص با شرکت‌های انتظام صحبت و برنامه‌ریزی لازم صورت گرفت.

مهری با تاکید بر دستور کار بودن  گشت‌های انتظامی،گفت: هر جا که پلیس باشد امنیت احساس می‌شود و مردم باید امنیت را لمس کنند.

وی از کاهش ۱۸ درصدی سرقت از ابتدای امسال تا به امروز خبر  داد و متذکر شد:  در تصادفات جرحی نیز 13 درصد، تصادفات فوتی درون شهری 50 درصد، تصادفات جرحی برون شهری 23 درصد و تصادفات فوتی 28 درصد کاهش داشتند و بیشترین کشفیات نیروی انتظامی در زمینه سرقت نیز  از طریق دوربین‌ها انجام شده است.

فرمانده انتظامی نوشهر با اشاره به اینکه جرائم خشن خط قرمز  نیروی انتظامی  است،افزود:تمامی نیروها بسیج شدند  تا همانند همیشه  سال 96 امنیت بیشتری در نوشهر احساس ‌شود.

مهری خاطر نشان کرد:طی یک عملیات غافلگیرانه یکی از اراذل و اوباش مطرح در نوشهر که اقدام به تهدید، رعب و وحشت و آدم‌ربایی می‌کرد دستگیر و تحویل دستگاه قضا شد.

وی افزود:پلیس 110 موظف است کمتر 10 دقیقه به محل وقوع جرم حاضر شود اما عوامل زیادی از جمله ترافیک و بُعد مسافت گاهی ممکن است سبب بروز تأخیراتی شود به همین منظور گشت‌های موتوری  فعال شد.

مهری گفت: در مورد برخورد قاطع با اراذل و اوباش تحولاتی در شهرستان نوشهر ایجاد می شود و این شهرستان در سال 96 استراحتگاه اراذل و اوباش و جرائم خشن نخواهد بود.

 

آخرین اخبار

سینا قربانی گفت:رسالتم با رویه این شورای شهر در تضاد است/عده ای فقط به فکر لابی هستند

موضوع اتصال متروی تهران به آمل به صورت جدی پیگیری می شود

شتاب مدیران برای شکایت از رسانه‌ها/جهاد دانشگاهی بی برنامه مدعی شد!

تکرار تلخ چه‌کنم چه‌کنم‌های باغداران در زمان فروش

اشرافی‌گری ارتجاع و حرکات ضدانقلابی است

عبدالله رضیان رئیس جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم