آغاز به كار نمايشگاه ملي صنايع دستي از ابتداي فروردين ماه در نوشهر

شنبه , 28 اسفند 1395پرنیت خبر
آغاز به كار نمايشگاه ملي صنايع دستي از ابتداي فروردين ماه در نوشهر

کاسپین24/رئيس اداره گردشگري ميراث فرهنگي و صنايع دستي نوشهر گفت: نمايشگاه ملي صنايع دستي با 100 غرفه از 20 استان كشور از ابتداي فروردين در نوشهر آغاز به كار مي‌كند.‌

به گزارش کاسپین24؛مهدي اسحاقي در گفت وگو با ايسنا مازندران با اشاره به فعاليت دبيرخانه ستاد اجرايي خدمات سفر از 25 اسفند در اين شهرستان در محل شهرداري نوشهر، اظهار كرد: تمامي دستگاه هاي عضو ستاد خدمات سفر به رياست فرماندار نوشهر در آماده باش كامل بسر مي برند و فعاليت خود را به صورت مداوم در حال اجرا هستند.

وي افزود: با توجه به اينكه شهرستان نوشهر يكي از شهرستان هاي گردشگر پذير مازندران است طبق آمار ستاد اجرايي خدمات سفر در سال گذشته بيش از يك ميليون و 540 هزار مسافر اقامت در شب در نوشهر ثبت شد كه بيشترين آمار اقامت در شب در استان مازندران بود و اين امر اعضاي ستاد خدمات سفر نوشهر را بر آن داشت كه امسال از آمادگي بيشتري برخوردار باشد و به همين دليل ستاد اجرايي خدمات سفر به رياست فرماندار جلسات خود را از مدت ها قبل آغاز كرد و 10 كميته براي ستاد خدمات سفر فعال و تعيين شد كه اين كميته ها طبق شيوه نامه ستاد، جلسات خود را جهت هماهنگي تشكيل دادند.

رئيس گردشگري صنايع دستي و ميراث فرهنگي نوشهر از چاپ 50 هزار جلد بروشور راهنماي گردشگري  و توزيع آن بين مسافران در طول نوروز خبر داد و گفت: در روز نخست نوروز ستاد اجرايي خدمات سفر از تعدادي از مسافران نوروزي كه وارد شهرستان مي شوند در مبادي ورودي نوشهر با توزيع پكيج فرهنگي و صنايع دستي استقبال مي‌كند.

اسحاقي با اشاره به آغاز فعاليت نمايشگاه ملي صنايع دستي كشور  با حضور 20 استان كشور در پارك نگين نوشهر،ابراز كرد: اين نمايشگاه از روز نخست نوروز تا پايان تعطيلات نوروزي در 100 غرفه فعاليت مي‌كند  و با توجه به استقبال خوبي كه سال هاي گذشته از اين نمايشگاه شد پيش بيني مي‌شود نوروز 96 نيز با استقبال خوبي مواجه شود.

وي با بيان اينكه امسال مراكز اقامت و خانه هاي مسافر در نوشهر افزايش يافت، تصريح كرد: با تاسيسات گردشگري از جمله هتل ها و متل ها، مناطق نمونه گردشگري، زائر سراها و پارك ها تعداد  مراكز اقامتي نوشهر به حدود 91 هزار نفر اقامت در شب رسيده است كه اين عدد در سال گذشته حدود 90 هزار بود.

اين مسئول از آغاز به كار يك واحد دفتر سياحتي و خدماتي و نيز رستوران در اين ايام خبر داد و گفت: همه مراكز اطلاع رساني و خدماتي نوشهر از آمادگي كامل برخوردار هستند.

اسحاقي خاطرنشان كرد: بخش كجور نيز با وجود مجتمع ها، اماكن تاريخي و جاذبه هاي تاريخي و گردشگري از جمله موزه كندلوس و دهگردي كندلوس. چشمه هاي طبيعي همچون ديوچشمه و روستاها  به طرح بوم گردي آماده استقبال از مسافران نوروزي هستند.

آخرین اخبار

سینا قربانی گفت:رسالتم با رویه این شورای شهر در تضاد است/عده ای فقط به فکر لابی هستند

موضوع اتصال متروی تهران به آمل به صورت جدی پیگیری می شود

شتاب مدیران برای شکایت از رسانه‌ها/جهاد دانشگاهی بی برنامه مدعی شد!

تکرار تلخ چه‌کنم چه‌کنم‌های باغداران در زمان فروش

اشرافی‌گری ارتجاع و حرکات ضدانقلابی است

عبدالله رضیان رئیس جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم