سردارمیرفیضی خبرداد:

کشف 10میلیاردی کالای قاچاق و اموال مسروقه در محمودآباد

پنج شنبه , 14 اردیبهشت 1396پرنیت خبر
کشف 10میلیاردی کالای قاچاق و اموال مسروقه در محمودآباد

کاسپین24/فرمانده انتظامی استان از کشف 10 میلیارد ریالی کالای قاچاق و اموال مسروقه در طرح ظفر " پنج " در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان "محمودآباد" خبر داد.‌

به گزارش کاسپین24؛سردار سید محمود میرفیضی  عصر روز گذشته در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای طرح عملیاتی ظفر پنج که در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی در سطح شهرستان محمودآباد به مرحله اجرا درآمد، از شناسایی و دستگیری 267متهم به سرقت، موادمخدر، اراذل و اوباش ، قاچاقچی کالا و معتادان متجاهر خبر داد .

وی تصریح کرد: در این طرح بیش از 26 کیلو گرم انواع موادمخدر کشف و بیش از 260 دستگاه وسلیه نقلیه متخلف شناسایی و توقیف شده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به پلمب بیش از 23 واحد صنفی متخلف در طرح ظفر پنج در شهرستان محمودآباد از شناسایی و دستگیری تعدادی اراذل و اوباش در این طرح خبر داد و افزود: انجام اقدامات ویژه انتظامی و امنیتی در این طرح، موجب توسعه امنیت و افزایش احساس امنیت در شهرستان شده است.

سردار میرفیضی با اشاره به کشف10میلیارد ریالی کالای قاچاق و اموال مسروقه در طرح ظفر پنج در شهرستان محمودآباد، افزود: این طرح با توجه به مطالبات مردمی و در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی در سطح شهرستان های استان به اجرا در آمده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به انتظارات پلیس از مردم، افزود: انتظار ما از مردم این است تا همواره پلیس ما باشند و بر عملکردمان نظارت کنند چرا که معتقدیم هر اندازه نظارت مردم بیشتر شود، موجب ارتقاء عملکرد پلیس می شود.

سردار میرفیضی در بخش دیگری از سخنان خود به اولویت های برنامه پلیس در سال جاری اشاره کرد و افزود: اولویت پلیس برابر ابلاغ فرماندهی معظم کل قوا و مطالبات مردمی مبارزه با قاچاق کالا، مقابله با موادمخدر و خرده فروشان، مبارزه با سارقان و کاهش حوادث رانندگی و کشته شدگان این حوادث، کاهش جرایم ، افزایش کشفیات و همچنین مقابله با آسیب های اجتماعی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران  در پایان به موفقیت های فرماندهی انتظامی استان نظیر  کسب رتبه دوم در کاهش کشته شدگان حوادث رانندگی ، قرارگاه جهادی آموزش و ... اشاره کرد.//

آخرین اخبار

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم

پایان چرت زمستانی آقای معاون استاندار!

خداحافظی با صنعت قدیمی مازندران/ چرم سازان لوله ساز می شوند

ردپای نور چشمی‌ها در حیاط خلوت «شرکت‌های کشت و صنعت کارون»

بازنشستگان باید از سیستم خارج شوند

دانشگاه ها موتورهای رشد اقتصادی جوامع

۴۰ سال اقتدارملی با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن