انتخابات شورای شهر و روستا/

نتایج آرای انتخابات شوراهای اسلامی چالوس و عباس آباد

شنبه , 30 اردیبهشت 1396پرنیت خبر
 نتایج آرای انتخابات شوراهای اسلامی چالوس و عباس آباد

کاسپین24/فرماندار چالوس از مشارکت 100 درصدی مردم این شهرستان در انتخابات خبرداد.‌

به گزارش کاسپین24؛ محمد‌ناصر زندی در جمع خبرنگاران با اشاره به استقبال و حضور پر شکوه مردم در پای صندوق های رای اظهار کرد: مردم شهرستان چالوس با ثبت مشارکت بالای ۱۰۰ درصدی در انتخابات روز گذشته برای نخستین‌بار در تاریخ این شهرستان چالوس  رکورد را در مشارکت به ثبت رساندند.

وی افزود:تعداد واجدین شرایط رأی دادن در چالوس ۸۰ هزار نفر بود که ۸۱ هزار و ۸۶۵ نفر در این دور از انتخابات پای صندوق اخذ رای حاضر شدند.

فرماندار چالوس با بیان اینکه مردم این شهرستان  تعداد ۷۸ هزار و ۷۶۵ برگ رای صحیح در صندوق ها ریختند تصریح کرد: در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری مردم شهرستان چالوس ۵۳ هزار و ۲۰۹ نفر به حسن روحانی رأی دادند.

زندی بیان کرد: ابراهیم رئیسی ۲۴ هزار و ۱۷۷ رأی، میرسلیم یک‌هزار و هشت رأی و هاشمی‌طبا نیز ۳۷۱ رأی را در انتخابات ریاست جمهوری توسط مردم شهرستان چالوس بدست آوردند.

زندی  با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها در شهرستان چالوس، خاطرنشان کرد: جعفر کیالاشکی با هشت‌هزار و ۷۶ رأی، مسعود یعقوبی با پنج‌هزار و ۳۸۷ رأی، سعید رضوی‌نیا با پنج‌هزار و ۱۱۹ رأی، مهدی ردایی با پنج‌هزار و دو رأی، کاظم پولادی با چهار هزار و ۹۶۷ رأی، صابر سام‌دلیری با چهار هزار و ۶۴۲ رأی و مسعود زندی با چهار هزار و ۱۲۵ رأی نفرات اول تا هفتم این دور از انتخابات شورای اسلامی شهر چالوس را به‌خود اختصاص دادند.

وی به برگزیده‌شدگان شوراهای اسلامی شهر هچیرود اشاره کرد و گفت: در شهر هچیرود امیر رودگرنژاد با سه‌هزار و ۵۳۶ رأی، حسن غرایاق‌زندی با دو هزار و ۹۵۷ رأی، احمد بیگلریان با دو هزار و ۹۵۴ رأی، نظر‌علی فقیه عبداللهی با دو هزار و ۶۴۹ رأی و مهدی طالبی با دو هزار و ۲۵۶ رأی به‌عنوان اعضای شورای اسلامی شهر هچیرود انتخاب شدند.

 این مسئول با اشاره به اینکه در شهر مرزن‌آباد نیز پنج نفر به‌عنوان اعضای شورای اسلامی شهر برگزیده شدند، افزود: در شهر مرزن‌آباد نیز کوروش رزمجو با یک‌هزار و ۷۵۷ رأی، محمد‌علی مقیم تیرگر با یک‌هزار و ۱۹۶ رأی، سید‌عبدالله حسینی باندری با یک هزار و ۱۴۹ رأی، هادی ردایی با یک‌هزار و ۳۴ رأی و محمد ردایی با ۹۵۶ رأی به‌عنوان پنج‌عضو شورای اسلامی شهر مرزن‌آباد انتخاب شدند.

زندی با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان چالوس نیز بیان کرد: در بخش مرکزی چالوس انتخابات شوراهای روستا در ۳۳ روستا برگزار شد که در دو روستا شورای پنج‌نفره انتخاب شد و مابقی نیز برای هر روستا سه عضو برای شورا انتخاب شدند.

وی خاطر نشان کرد: هیچ مشکل امنیتی در روند برگزاری انتخابات چالوس وجود نداشت و تأمین امنیت با تعامل دستگاه قضایی، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران با هیأت‌های اجرایی و نظارت  محقق شد./ایسنا

آخرین اخبار

سینا قربانی گفت:رسالتم با رویه این شورای شهر در تضاد است/عده ای فقط به فکر لابی هستند

موضوع اتصال متروی تهران به آمل به صورت جدی پیگیری می شود

شتاب مدیران برای شکایت از رسانه‌ها/جهاد دانشگاهی بی برنامه مدعی شد!

تکرار تلخ چه‌کنم چه‌کنم‌های باغداران در زمان فروش

اشرافی‌گری ارتجاع و حرکات ضدانقلابی است

عبدالله رضیان رئیس جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم