ماجرای مرد بی خانمان با بدنی سوخته در قائم شهر!

دوشنبه , 1 خرداد 1396پرنیت خبر
ماجرای مرد بی خانمان با بدنی سوخته در قائم شهر!

کاسپین24/از صبح امروز ویدئویی در فضای مجازی درباره زندگی مردی با بدنی دارای سوختگی در زیر پل تلار قائم شهر منتشر شده است.‌

به گزارش کاسپین24؛ در پی گزارشات مبنی بر پیدا شدن مردی میانسال در حاشیه رودخانه تلار قائم شهر  با لباس بیمارستانی و شرایط نامساعد جسمی که حاکی از سوختگی مفرط بوده به همراه خبرنگاران به دیدار این مرد رفتیم.

این فرد میانسال که به اعتیاد دچار بوده و از نعمت خانوادهنیز محروم است به صورت کارتن خوابی در زیر پل تلار قائم شهر  زندگی می کرده که از وضعیت مالی مناسبی نیز برخوردار نیست.

طی اظهارات این فرد چند روز گذشته بر اثر حالت های ناشی از اعتیاد دچار خواب آلودگی و چرت زدن شده و چون به دلیل سرما آتش روشن کرده بود، دچار سوختگی شده و به بیمارستان شهید زارع ساری داده می شود.

این فرد به خبرنگاران گفت: در بیمارستان شهید زارع ساری پس از پانسمان و بستری شدن به دلیل سوختگی، از وضعیت اورژانسی خارج شدم و چون هزینه درمان نداشتم با بانداژ و لباس بیمارستانی، مخفیانه از بیمارستان خارج شدم.

رئیس اداره بهزیستی قائم شهر  در گفت وگو با ایسنا می گوید: این شخص اهل سید محله قایم شهر  بوده  به بیماری اعتیاد گرفتار است.

علی محمدی هچنین افزود: فرد مذکور خانواده فروپاشیده ای داشته و به تنهایی در زیر پل تلار به صورت کارتن خوابی زندگی می کرده است که در اثر اتفاقی به درون آتش می افتد.

وی در خصوص وضعیت جسمی بیمار می گوید: محل های سوختگی در بدن شخص در حال التیام بوده اما در وضعیت بهداشتی نامناسبی قرار دارد. از حالت های مشاهده شده شخص احتمال تداخلات روانی نیز در وی مشهود است و با توجه هذیان گویی های فرد پیشنهاد بستری شدن وی را در بیمارستان شهید زارع داده ایم.

رییس  اداره بهزیستی قائم شهر خاطر نشان‌ می کند: گزارش این اتفاق به دادستانی قائم شهر ارایه شده و تصمیم عهده دار شدن مسؤولیت این فرد با دستور دادستانی قائم شهر  است. پزشکی قانونی بررسی های لازم را در باره اینکه این فرد یک بیمار روانی مزمن بوده یا خیر را انجام‌می دهد و پس از آن با حکم دادستانی مسئولیت آن به بهزیستی واگذار می شود.

محمدی ادامه می دهد: همچنین اگر این فرد بیمار روانی نباشد تحت پوشش خدمات کمیته امداد  که شامل محلی برای اجاره و اسکان وی و حقوق ماهیانه برای شخص می شود قرار خواهد گرفت. باید مستندات لازم درباره سلامت وی ارائه شود و همچنین احتمال بستری شدن وی در کمپ ماده ۱۶ ترک اعتیاد دولتی قاجار خیل ساری، که به معتادین‌متجاهر کارتن خواب اختصاص دارد وجود داشته و دستور نهایی توسط مقام قضایی صادر می شود.

وی یادآور می شود: به دلیل عدم همکاری اورژانس برای رسیدگی به این فرد، با دستور شفاهی دادستان و با پانسمان مجدد، این فرد به مرکز موقت نگه داری معلولان روستای لموک فرستاده شد.

 

آخرین اخبار

سینا قربانی گفت:رسالتم با رویه این شورای شهر در تضاد است/عده ای فقط به فکر لابی هستند

موضوع اتصال متروی تهران به آمل به صورت جدی پیگیری می شود

شتاب مدیران برای شکایت از رسانه‌ها/جهاد دانشگاهی بی برنامه مدعی شد!

تکرار تلخ چه‌کنم چه‌کنم‌های باغداران در زمان فروش

اشرافی‌گری ارتجاع و حرکات ضدانقلابی است

عبدالله رضیان رئیس جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم