رئیس پلیس راه مازندران:

محورهای هراز و کندوان فردا یک‌طرفه می‌شود

پنج شنبه , 18 خرداد 1396پرنیت خبر
محورهای هراز و کندوان فردا یک‌طرفه می‌شود

کاسپین24/رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج ـ چالوس از ساعت 14 روز جمعه 19 تا یک بامداد روز شنبه 20 خرداد ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا یک بامداد روز شنبه 20 خرداد ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.‌

به گزارش کاسپین24؛علیرضا قدمی درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در  حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مواصلاتی استان به‌صورت عادی و روان است و از لحاظ جوی نیز مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، اضافه کرد: تردد انواع تریلرها به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه 19 خرداد ماه امسال از تهران به قائم‌شهر ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج چالوس ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج ـ چالوس از ساعت 14 روز جمعه 19 تا یک بامداد روز شنبه 20 خرداد ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا یک بامداد روز شنبه 20 خرداد ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسؤول با اعلام اینکه تردد انواع تریلر از محور هراز همچنان ممنوع است، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه 18 و جمعه 19 خردادماه امسال از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

قدمی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز جمعه 19خرداد ماه امسال از رودهن به سمت آب‌اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل ترد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از آب‌اسک تا  رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی با تأکید بر رعایت سرعت مطمئنه و ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توجه به توصیه‌های پلیس‌راه به منظور ایمنی و تضمین سلامت رانندگان و خانواده‌های آنان خواهد بود.

رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

آخرین اخبار

سینا قربانی گفت:رسالتم با رویه این شورای شهر در تضاد است/عده ای فقط به فکر لابی هستند

موضوع اتصال متروی تهران به آمل به صورت جدی پیگیری می شود

شتاب مدیران برای شکایت از رسانه‌ها/جهاد دانشگاهی بی برنامه مدعی شد!

تکرار تلخ چه‌کنم چه‌کنم‌های باغداران در زمان فروش

اشرافی‌گری ارتجاع و حرکات ضدانقلابی است

عبدالله رضیان رئیس جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم