نماینده مردم رامسر خبرداد

گل آلودگی آب شرب در رامسر

شنبه , 20 خرداد 1396پرنیت خبر
گل آلودگی آب شرب در رامسر

کاسپین24/نماینده مردم تنکابن رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل آب شرب در رامسر جدی است.‌

به گزارش کاسپین24؛شمس الله شریعت نژاد در دیدار با مردم روستای چالکرود رامسر با اشاره به مشکل آب شرب در روستاهای این منطقه اظهار کرد: مشکل اصلی روستاها آب شرب است، لوله های آب شهر رامسر نیز دچار زنگ زدگی شده است که هر سال چند کیلومتر تعویض لوله ها صورت می گیرد تا به اتمام برسد امت امکان تعویض کامل لوله ها به دلیل کمبود اعتبار وجود ندارد.

وی تصریح کرد: تصفیه خانه آب رامسر با تصفیه روزانه ۵۰۰ متر مکعب راه اندازی شده است اما مردم از گل آلود بودن و زنگ زدگی آب گلایه دارند.

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: با توجه به زیاد شدن ساخت و ساز، مشکل حریم در منطقه غرب مازندران وجود دارد و روستاها در هم رفته و شهرهای آن نزدیک بهم است، اگر یک نفر به این شهرها رجوع کند مرز بین آنها را نمی تواند تشخیص دهد.

وی افزود: در اصلاح حریم راه های غرب مازندران تلاش های زیادی انجام دادم و جلسات بسیاری با وزیر راه صورت گرفته ولی هنوز نتیجه مطلوب حاصل نشده است.

نماینده مردم تنکابن رامسر و عباس آباد گفت: کمربندی تنکابن به سمت داخل شهر ۳۷ متر و نیم و به سمت بیرون شهر ۱۲۲ و نیم متر است که بیشتر شبیه یک کنار گذر است از این رو باید عرض حریم کم شود.

شریعت نژاد با اشاره به اینکه برداشت غیر قانونی شن و ماسه در چالکرود تا پای کوه از رودخانه که به صورت تپه های شن بوده قاچاق است و باید با آن برخورد شود‌، یادآور شد: نباید قانون گریزی رواج پیدا کند از این رو باید با قاچاق شن و ماسه وبرداشت بی رویه برخورد شود.

شریعت نژاد با اشاره به اینکه شورای تامین با افراد متخلف در برداشت غیر قانونی شن و ماسه برخورد کند، تصریح کرد: ظلم است که یک تن ماسه در رامسر ۳۲ هزار تومان خریده شود و در آمل ۱۵ هزار تومان باشد و همان ماسه در میدان تجریش تهران ۱۷ هزار تومان خریداری شود؛ کوه های غرب مازندران با آمل فرقی ندارد؛ تنها سخت گیری و فشارهای اجتماعی در شهرهای غرب مازندران زیاد است که باید این فضا شکسته شود.

وی اظهار کرد: رودخانه های ازارود، کاظم رود و چشمه کیله ۳۰ متر عمق پیدا کرده اند که ۵ میلیارد تومان تامین اعتبار شده است تا خسارت های برداشت بی رویه برای جلوگیری از تخریب منازل مردم را جبران کنیم.

شریعت نژاد عنوان کرد: ۶۰۰ کیلومتر طول ساحل منطقه است و دولت باید با راه اندازی کشتیرانی و مکان های تفرجی و شمع کوبی اسکله ها به داخل دریا اقدامات بزرگی انجام دهد.

آخرین اخبار

سینا قربانی گفت:رسالتم با رویه این شورای شهر در تضاد است/عده ای فقط به فکر لابی هستند

موضوع اتصال متروی تهران به آمل به صورت جدی پیگیری می شود

شتاب مدیران برای شکایت از رسانه‌ها/جهاد دانشگاهی بی برنامه مدعی شد!

تکرار تلخ چه‌کنم چه‌کنم‌های باغداران در زمان فروش

اشرافی‌گری ارتجاع و حرکات ضدانقلابی است

عبدالله رضیان رئیس جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

مرثیه ای برای مرگ تالاب‌های مازندران

تاکنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی کردان ساری هزینه شد

طمع به نمایندگی مجلس در نشست های صنعتی یک مدیر

مهندس مخبری برترین انبوه ساز کشور شد

به مشکلات صنعتگران آملی توجه شود

مصدومیت 13هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران

۷۴۸ پروژه عمرانی طی چهار سال در آمل بهره برداری شد

مسئولیت پذیری در مدیریت جدی گرفته شود

تغییر کاربری زمین کشاورزی با مجوز دولتی!

آیا شورای شهر حقوق شهروندی را رعایت می کنند؟

پرواز سیمرغ فجر در آسمان فرهنگ و هنر مازندران

چرتکه در والیبال!

آقای مدیرکل اگر وقت شد "شکل شاه" را دریابید!

هشتگ به وزیر: ورزشگاه می خواهیم